english strona glówna oferta o nas referencje podopieczni kontakt


Firma DST TRANSPORT powstała w wyniku połączenia dwóch różnych firm, działających na polskim rynku od 1995 roku. Zajmujemy się zarówno transportem krajowym i międzynarodowym jak i logistyką miejską oraz magazynowaniem i dystrybucją.

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół, stawiający na rozwój i profesjonalizm. Są wśród nas wysoko wykwalifikowani pracownicy . Doświadczenie i wiedza oraz zaangażowanie w pracę i troska o naszych partnerów biznesowych pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełni dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Gwarantujemy bezpieczne i terminowe dostarczenie towarów dzięki dobrze wykwalifikowanym pracownikom oraz pełnej kontroli przez system GPS.
Wieloletnia współpraca z partnerami zarówno polskimi jak i międzynarodowymi pozwala nam zaoferować pełny zakres usług spedycyjnych i transportowych, do i z dowolnego zakątka na świecie. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować realizację nawet najbardziej złożonych zleceń.

Dostarczymy wszystko od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie kraju Polski i Europy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i umiejętności personelu. Dzięki temu, oferujemy wysoki standard obsług naszych Klientów.

Posiadamy własny zróżnicowany tabor samochodowy zapewniając odpowiednie, dostosowanie pojazdu do objętości i tonażu ładunku.
DST oferuje swoim Kontrahentom atrakcyjne ceny na rynku transportowym. Polityka firmy ma na celu maksymalne zadowolenie naszych Klientów za możliwie najniższą cenę. Oferujemy najwyższą jakość usług, terminowość oraz wysoką kulturę obsługi poparte kilkuletnim doświadczeniem.

Ponadto firma DST TRANSPORT zajmuje się sprowadzaniem exkluzywnych oraz sportowych aut ze Szwajcarii.
Projektowanie stron WWW www.artefakt.pl