english strona glówna oferta o nas referencje podopieczni kontakt

zobacz także:Firma DST TRANSPORT dostosowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, gwarantując ich wysoką jakość.
DST posiada własne środki transportowe o ładowności od 500kg do 24t oraz podpisane umowy z koncesjonowanymi przewoźnikami.
Przewozu dokonujemy samochodami marki Mercedes i Volvo.

Na całej trasie przejazdu jesteśmy w stałym telefonicznym kontakcie z kierowcami, a dzięki systemowi GPS możemy w każdej chwili poinformować Klienta, gdzie znajduje się jego ładunek.

Nasz System Zarządzania Jakością jest zorientowany na ciągłe doskonalenie jakości sprzedawanych usług oraz dostosowanie ich do obowiązujących przepisów prawa i wymagań naszych klientów.
Od początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny.

Jesteśmy dumni z faktu że tak wielu Klientów nam zaufało powierzając nam obsługę. Staramy się nie zawieść ich zaufania. Dążymy do coraz lepszego zaspakajania ich potrzeb.

Wśród oferowanych usług należy wymienić:

-transport krajowy i międzynarodowy
-logistyka miejska
-magazynowanie i dystrybucja
-transport ponadgabarytowy
-przesyłki kurierskie

ZALETY WSPÓŁPRACY

DST oferuje swoim kontrahentom atrakcyjne ceny na rynku transportowym. Polityka firmy ma na celu maksymalne zadowolenie naszych klientów za możliwie najniższą cenę. Oferujemy najwyższą jakość usług, terminowość oraz wysoką kulturę obsługi poparte kilkuletnim doświadczeniem.
Czas realizacji zlecenia ograniczamy do minimum. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie usług transportowych, szczególnie na trasach międzynarodowych DST wymienia tabor na nowy i rozszerza gamę posiadanych już aut.
Projektowanie stron WWW www.artefakt.pl