english strona glówna oferta o nas referencje podopieczni kontakt

zobacz także:Ubezpieczenie

Posiadamy OCP na kwotę 200.000,00 USD, ubezpieczenie spedytora na 200.000,00 USD oraz na transport krajowy również na 200.000,00 USD.

Towary niebezpieczne

W odniesieniu do transportu drogowego DST ma certyfikat na transport pewnych klas materiałów niebezpiecznych, zgodnie z przepisami ADR

W odniesieniu do usług frachtowych oferujemy możliwość transportu towarów niebezpiecznych z wyłączeniem klas 1, 7 oraz 6.2

Materiały niebezpieczne są to artykuły, substancje i związki, które mogą stanowić zagrożenie dla ludzi, zwierząt, środków transportu i wszystkich innych możliwych elementów uczestniczących w całym procesie transportu od momentu odebrania do chwili dostarczenia do odbiorcy. Transport drogowy objęty jest szeregiem zarówno międzynarodowych jak i instytucjonalnych przepisów i regulacji prawnych i operacyjnych określonych przez ITS (Instytut Transportu Samochodowego).

Dysponujemy szczegółowymi informacjami na temat: procedur, wymaganych dokumentów, limitów wag i wymiarów, opakowań, informacji dodatkowych, które muszą być umieszczane na fakturze i liście przewozowym towarzyszącym towarom.
Projektowanie stron WWW www.artefakt.pl